Düğün Pastasında Son Trendler

Düğün pastaları, hangi konseptte yapılırsa yapılsın nasıl bir mekanda olursa olsun tüm düğünlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Klasik modellerin eskide kaldığı günümüzde artık düğün pastalarında o kadar çok çeşit var ki eminim siz de karar verirken çok zorlanacaksınız. Düğününüz için tek eksiğiniz pasta seçimiyse son trend düğün pastaları hakkında biraz bilgiye ihtiyacınız olabilir diye düşünüyorum. O zaman lafı uzatmadan son trend düğün pastalarını size tanıtalım.

Mimari Tasarımlı Pastalar

Masalları andıran muhteşem bir düğün konsepti mi hazırladınız? Siz de kusursuz seçimlerle hayallerinizdeki gelinlikle ve damatlığa kavuştunuz mu? O zaman dışarıdan bakıldığında muazzam bir mimari tasarımı gözler önüne seren düğün pastaları, sizin peri masalınıza uyum sağlayacaktır. Şıklığın zirvesine çıkan bu pastalar düğündeki davetlilerin tüm dikkatini üzerine çekebilir, bizden söylemesi.

Cupcakelerle Hazırlanan Kuleler
Cupcake, bir kişiye yapılacak sunumlar için hazırlanan şirin mi şirin ufak bir kek çeşididir. Uzun yıllardır yapılan ve afiyetle yenen bu minik kekler artık düğün pastalarında da tercih edilmeye başlandı. Son trend düğün pastaları arasında yer alan ve çok sayıda cupcake ten oluşan kuleler, farklılık arayan çiftler için sıra dışı bir seçenek haline geliyor.
Makaron Pastalar
Birçok ülkede yapılan ve lezzeti dillere destan olan acıbadem kurabiyesi makaronlar artık düğünleri de süslüyor. Çok fazla çeşidi ve rengi bulunan bu lezzetli kurabiyeler, düğün davetlilerine çılgın bir sürpriz yapmak isteyen çiftlerin ihtiyacını karşılayacak. Akıllara kazınacak bir düğün pastası istiyorsanız, çeşit çeşit makaronlarla hazırlanan farklı tasarımlı pastalar sizin kurtarıcınız olacak.
Çikolata ve Meyveli Pastalar
Tüm kadınların vazgeçilmezidir çikolata. Hele bir de meyveyle bir araya gelirse tadından yenmez. Çikolata ve mevsim meyvelerinin kullanımıyla hazırlanan düğün pastaları, tüm davetlileri mest etmenize yeter. Yaz kış fark etmez, hangi mevsimdeyse düğününüz o mevsimin meyvelerini çikolatayla buluşturan pastalar hem lezzetli hem de son trend düğün pastalarına uygun bir seçim olacak.
Gelin-Damat Figürleri
Düğün denildiğinde akla ilk ne gelir? Tabi ki gelin ile damat. Çoğunlukla gelin arabalarında yer verilen bu iki figür bence düğün pastanıza da çok yakışır. Şeker hamurundan hazırlanan minyatür gelin ve damatlar genellikle açık renk tonlarındaki pastalarla kombinlenir ve ortaya şık mı şık bir pasta tasarımı çıkar.


Yaratıcı ve Komik Pastalar
Son trend düğün pastalarında, yaratıcı ve komik pastalar da ön plana çıkıyor. Çılgın bir çiftseniz ve seçiminizi klasik şeylerden uzaklaşarak yaratıcı tasarımlardan yana kullanmak istiyorsanız bu pastalar tam da size göre. Hayal gücünüzü sınırsız olarak kullanabileceğiniz bu pastalar için tasarımcı ve grafiker tanıdıklarınızdan da yardım alabilirsiniz. Kısacası siz hayal edeceksiniz, pastanız yapılacak ve böylece davetlilere sizin ruhunuzu yansıtan bir pasta sunumu yapmış olacaksınız. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kız İsteme Adetleri

Hangi Duvak Modeli Senin Tarzın

Gelin Takıları ve Fiyatları