Bursa’daki Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Bursalı çiftlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm bir konuyu ele alacağız bu yazıda. Bursa’daki kır düğünü mekanları ve fiyatlarını araştırdık sizin için. Özellikle yaz ve ilkbahar aylarında evlenecek olan çiftler düğün salonları yerine açık mekanları tercih ediyor. Hava sıcaklığının yüksek olması sebebiyle bu mevsimlerde kimse saatlerce kapalı salonlara tıkılıp kalmak istemiyor. O yüzden de şık konseptlere uyum sağlayacak, bahçeli mekanlarda yapılan kır düğünleri yaz aylarının vazgeçilmezi oluyor. Biz de size yardımcı olabilmek adına Bursa’daki kır düğünü mekanları ve fiyatlarını araştırdık, karar verme aşamasında işinize yarayacağını düşündüğümüz birkaç örneği hemen sunalım..

Bey Konağı Organizasyon Merkezi
Bursa’nın Osmangazi İlçesi’ndeki Botanik Park’ın içinde yer alan Bey Konağı Organizasyon Merkezi, kır düğünlerinin vazgeçilmez mekanlarından biri oldu. Merkezi de bir lokasyonda yer alması nedeniyle de tercih listelerini ilk sıralarına eklenen Bey Konağı, size hem doyasıya eğleneceğiniz hem de unutamayacağınız bir düğün imkanı sunuyor. 800 kişilik bahçe kapasitesi bulunan mekanda, yemekli bir düğün yapmak istiyorsanız kişi başı 50-80 TL aralığında bir fiyatla karşılaşacaksınız.


Club Havuzlu  Konak
Tarihi bir dokuya sahip olan Havuzlu Konak, Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde bulunuyor. Bahçe ve doğa manzarası eşliğinde şık bir kır düğünü yapmayı planlayanlar için ideal bir seçenek olacak. 750-1000 kişilik açık mekan kapasitesiyle büyük düğünlere hitap eden Club Havuzlu Konak’ta kişi başı minimum yemek fiyatı 50 ila 80 TL arasında değişiyor.


Çırağan Club Garden
Kusursuz bir kır düğünü hayali kuran Bursalı çiftler, Çırağan Club Garden tam da size göre. 1000 kişi ve üzeri kapasiteye sahip olan mekan, kır düğünleri için eşsiz bir havaya sahip. Nilüfer İlçesi’nde yer alan Çırağan Club Garden’da kişi başı yemek fiyatı ortalama 65 TL. Düğün organizasyonu ise 8 Bin TL’den başlayıp 16 Bin TL’ye kadar çıkıyor.


Kasaba Organizasyon
Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde yer alan son derece şık bir kır düğünü mekanı; Kasaba Organizasyon. Kapalı alan alternatifi de bulunan mekanda beklenmedik yağışlar, eğlencenizi bozamayacak. 500-750 kişilik kapasiteye sahip Kasaba’da kişi başı menü fiyatı ise 30 ila 50 arasında değişiyor.


Oksijen Kır Bahçesi
Bursa’nın Yıldırım İlçesi’nde yer alan Oksijen Kır Bahçesi, yeşil ile mavinin arasında son derece sade ve mütevazı bir kır düğünü hayali kuranlar için ideal bir mekan. 800-1000 kişilik kapasiteye sahip mekanın organizasyon maliyeti de 3 bin ile 5 bin TL arasında değişiyor. Düğün yemek menüsü ise ortalama 10-30 TL.


Şeke Bahçe
Bursa’nın Osmangazi İlçesi’nde yer alan Şeke Bahçe, kır düğünü hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için sizi bekliyor. Açık alan davetli kapasitesi toplam 1200 olan mekanda, kişi başı yemek fiyatı ise ortalama 50-80 TL arasında değişiyor.

Düğün mekanı seçiminde dikkat etmeniz gerekenleri  daha önceki yazılarımızda

https://duguntrendy.com/dugun-mekanini-secerken-nelere-dikkat-etmelisiniz-1051 linkinde anlatmıştık. Göz atmanızı öneririz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kız İsteme Adetleri

Hangi Duvak Modeli Senin Tarzın

Gelin Takıları ve Fiyatları