Evlenme Teklifi Ederken Yaratıcı Sözler

Hayatınızı sevdiğiniz biriyle birleştirecek olmanın heyecanıyla başta olmak üzere evlilik öncesinde pek çok farklı heyecan mevcut. Evlenmeye giden yolda yapılacak olan teklif son derece büyük bir önem taşıyor. Cümle seçimlerinden, bu cümlelere verilecek tepkiye kadar merak edilen bir çok farklı nokta bulunuyor. Hem anlamlı hem de yaratıcı bir söz arayışı içerisinde olduğunuzda çoğunlukla durum içinden çıkılamaz hale geliyor. Evlenme teklifi etmeye düşündüğünüz kişiye hayatının en özel anını yaşatacak olan sözler sayesinde unutulmaz bir anı paylaşabilmeniz mümkün. Klişe diye tabir edilen evlenme tekliflerinin dışına çıkarak çok daha güzel sözlerle karşınızdaki kişiyi etkiniz altına alabilirsiniz.

Yaratıcı Evlenme Teklifi Sözlerinden Örnekler

"Gözlerimde saklıyorum seni, gözyaşlarım senden ibaret. Kalbime hapsettim seni, her atışı senden oluşuyor. Dilimdeki dokunaklı şarkı, burnumdaki hasret kokusu, yanımdaki yoldaşlık ve içimde var olan başkalaşma hepsi sen, sen, sen. Sen olmasan ne yaparım ki ben. Varlığını varlığıma hediye eder misin? Benimle evlenir misin?"
"Rüyalarımdan gerçeğime, karanlığımdan parlak bir ışığa geçişime, gündüzümden geceme, dünümdense yarınıma ortak; sesime, nefesime ve benliğime destek. Hep benimle ol istiyorum, benimle evlenir misin?
"Tek sen oldu benim içimde; bildiklerimi unutmamı sağlayan, doğrularımı yeniden oluşturan ve ezberlerimi bozan. Tek bir kez geldin beni böldün, parçaladın, çıkardın ama yine de hepsine razıyım. Yeter ki beni senin sevginle çarp, kendinle çoğalt ama beni asla sensiz bırakma. Yürür müyüz beraberce hayat yolunda?"

Yaratıcı Evlenme Teklifinin Avantajları Neler?

Herkesin kullandığı evlenme teklifi kalıplarının dışına çıkarak marjinal sözlerle bir evlenme teklifi etmek karşınızdaki kişinin kendisini çok özel hissetmesini sağlayacak olduğu gibi sizi de çok daha önemli bir yere getirecektir. Herkes kendini özel hissetmek ister. Elbette bu kişi en çok değer verdiğiniz ve hayatınızı birleştireceğiniz kişi olmasıyla beraber çok daha büyük bir öneme sahip oluyor. Evlenme teklifi ederken yaratıcı sözleri kullanıyor olmanızla beraber güzel bir evliliğin de temellerini atmış olacaksınız. Yapacağınız evlenme teklifi sözlerinizle beraber güzel bir yüzükle tamamlayabileceğiniz gibi mekan seçimini de sevdiğinize özel olarak yapabilirsiniz.

Evlenme teklifi aşamasına gelmişseniz bu seromoniyi tamamlayacak bir alyans ihtiyacınız olacak demektir. Alyans seçimi öncesi https://duguntrendy.com/alyans-secimi-yapmadan-once-oneriler-1051 linkinden alyans seçimi önerilerine göz atabilirsiniz.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kız İsteme Adetleri

Hangi Duvak Modeli Senin Tarzın

Gelin Takıları ve Fiyatları